SIA PROMEX Latvia
Uz sākumu  Uzrakstīt mums
Par kompāniju
Ziņas un projektiPartneriKontakti 
latviski/ по-русски/ deutsch
 • Trabold stāsts
 • Filtru sistēmas
 • Tehniskie dati
 • Atbildes uz jautājumiem
 • Atsauksmes
 • Atbildes uz jautājumiem  
   Kādēļ nepieciešama eļļas nomaiņa?
  Sakarā ar nekvalitatīvu virzuļu un vārstu blīvējumu sadegšanas produkti un sīkas putekļu daļiņas nokļūst eļļā. To papildina arī berzes rezultātā radušies metāliskie putekļi un piesārņojums, ko veido termiskās slodzes iedarbībā pārvērstie, eļļas sastāvā ietilpstošie sveķi un lakas u.c.
   Vai eļļa ar laiku zaudē eļļošanas efektivitāti?
  Bez TRABOLD filtrēšanas sistēmas tā būs. Taču pateicoties TRABOLD filtrēšanas sistēmai, eļļa dzinējā nokļūst pēc sava veida uzlabošanas procesa, kura rezultātā iegūst ievērojami augstāku eļļošanas efektivitāti nekā svaigām eļļām, kas ir pierādāms ar izmēģinājumiem.
   Un kādēļ tomēr parasti tiek mainīta eļļa?
  TRABOLD filtrs palīdz ne tikai saudzēt svarīgus resursus, bet arī stabilizēt klimatu. Vecā eļļa vēl tikpat kā netiek apstrādāta, bet tā vietā to sadedzina un tādejādi rada atmosfēras piesārņojumu. Arī problēmu, kas saistīta ar eļļas izplūdi atklātā jūrā (kuģu eļļas noplūdēm), lielā mērā var efektīvi atrisināt ar TRABOLD filtrēšanas sistēmas palīdzību. TRABOLD filtri visā pasaulē varētu dot nenovērtējamu ieguldījumu apkārtējās vides aizsardzībā. Taču naftas krājumu saudzēšana varētu būt pielīdzināma apgrozījuma samazinājumam minerāleļļu rūpniecībā. Tas ir patiesais iemesls, kura dēļ minerāleļļu ražošanas sektors neattiecas pret TRABOLD filtrēšanas tehnoloģiju ar pārāk lielu sajūsmu.
  Neskatoties uz caurcaurēm pozitīvo TRABOLD filtru novērtējumu no TRABOLD klientu puses un izmaksu ietaupījumiem, ko šī filtrēšanas sistēma rada, līdz šim šie filtri nav atraduši pielietojumu transportlīdzekļu ražošanā. Tā vietā šķiet, ka autoražotāji vai viņu piegādātāji cenšas izstrādāt paši savus smalkās filtrēšanas filtrus, neskatoties uz to, ka patentētais TRABOLD filtrs jau tūkstoškārt ir sevi attaisnojis pilnībā gatavs sērijveida ražošanai. Bez tam eļļas nomaiņā ir ļoti ieinteresētas autoremonta darbnīcas, kas šādā veidā visai labi nopelna.
   Kas notiek, ja TRABOLD filtrs izraisa, piemēram, dzinēja bojājumus?
  Savas pretenzijas jāvērš pret mums. Par filtra izmantošanas radītajām sekām ar lielu Vācijas apdrošināšanas kompāniju ir noslēgta eksplutācijas un produktu civiltiesiskās atbildības apdrošināšana personām nodarītajiem zaudējumiem un materiālajiem zaudējumiem par summu 5 miljoni eiro par katru apdrošināšanas gadījumu. Vienai personai tiek izmaksāti līdz 3 miljoniem eiro. Apdrošināšanas aizsardzība darbojas visā pasaulē un attiecas gan uz komerciāliem, gan privātiem lietotājiem, un ietver arī ilgtermiņa pretenzijas, kas izriet no Civillikuma un Likuma par atbildību par produktiem.
   Vai tiek dota garantija TRABOLD filtriem?
  Filtrēšanas sistēmai tiek dota trīs gadus ilga garantija. Par nevainojamu filtra montāžu atbild darbnīca vai uzstādītājs. Pārējā ziņā jāievēro mūsu montāžas un eksplutācijas instrukcija.
   Vai TRABOLD filtra uzstādīšanai ir nepieciešams konkrētā transportlīdzekļa ražotāja akcepts?

  Nē, tas nav nepieciešams. Iemontētais filtrs nav jāatrāda arī tehniskās apskates veicējam vai citai pārbaudes institūcijai. TRABOLD filtra montāža nav uzskatāma par tādu dzinēja modifikāciju, kam nepieciešams saņemt speciālu atļauju. TRABOLD filtra montāžu iespējams veikt jebkurā darbnīcā. Katram TRABOLD filtram ir pievienota izsmeļoša instrukcija, kas ļauj veikt filtra montāžu saviem spēkiem.
   Vai kāds transportlīdzekļa ražotājs var atteikties no garantijas saistībām pēc TRABOLD filtra uzstādīšanas?
  Fiksēts garantijas atteikums no tranzportlīdzekļa ražotāja puses pēc TRABOLD filtra montāžas ir juridiski nepieļaujams un līdz šim arī nav bijis. No juridiskā viedokļa korekti būtu, ja transportlīdzekļa ražotājs atteiktos uzņemties garantijas saistības par bojājumiem, ko pierādāmā veidā radījusi tieši TRABOLD filtra montāža. Pats par sevi saprotams, ka transportlīdzekļu ražotājiem nav jāuzņemas nekādas garantijas par pašu vēlāk iemontēto TRABOLD filtru.
   TRABOLD filtrs noved pie eļļas izmaiņām fizkālā ziņā, vai tās ir pozitīvas vai negatīvas?
  Nenomainītā eļļa iegūst labākas eļļošanas īpašības un kļūst izturīgāka pret karstumu. Kādēļ? Eļļā nokļūstošajām un esošajām cietajām vielām jau pēc būtības piemīt labāka spēja izturēt slodzi (eļļošanas spēja) nekā eļļai, kam tās pievieno smalko daļiņu formā un cenšas šādu formu arī saglabāt. Šai sakarā kā piemērs jāmin vara skaidas un vara pasta, kvēpu granulas un koloīdas formas kvēpi (ogleklis), metāls/smiltis rupju graudiņu formā un ar tādiem daļiņu izmēriem, ko cilvēka acs vairs nespēj fiksēt. Sakarā ar to, ka eļļa dzinējā daļēji pārkarst, īso ķēžu struktūras ogļūdeņražu savienojumi molekulārā zonā atdalās un atjauno minerāleļļas dabīgo krāsu, respektīvi, melno. Melnumu rada ogleklis- parasti koloīdā formā, kas ir viena no labākajām smērvielām, kādu mēs pazīstam, un ievērojami uzlabo svaigo eļļu.
  TRABOLD filtrs aiztur tāda lieluma daļiņas, kas rada berzi un nodilumu, un laiž cauri tāda lieluma daļiņas, kas uzlabo eļļas lietošanas kvalitāti, respektīvi, bez maksas pievieno tās eļļai.

  Secinājums:
  Nenomainīta un ar TRABOLD izfiltrēta eļļa labāk darbojas kā smērviela nekā svaiga eļļa. (Jebkurā laikā fizikāli un praksē pierādāmi, kas ir apliecinājies jau pirms 20 gadiem).
   Kā TRABOLD filtrs var absorbēt ūdeni?
  Tas ir atkarīgs no filtra ieliktņa īpašībām. Tas gandrīz pilnībā sastāv no celulozes. Saskaņā ar ķīmiķu apgalvojumiem celuloze ir populārs medijs, kas spēj absorbēt un aizturēt ūdeni pat tad, ja ir piesūcies ar eļļu.
   Kas notiek ar eļļas piedevām? Vai tās tiek atfiltrētas?
  Bažas par to, ka smalkā filtrēšana atdalīs no eļļas tai pievienotās piedevas, mēs nevaram apstiprināt. Saskaņā ar vairāku avotu sniegto informāciju motoreļļas sastāvā ietilpstošo piedevu molekulu lielums ir tāds, ka pat neiedomājami smalkā filtrēšana, ko nodrošina TRABOLD filtrēšanas sistēma, nevar apdraudēt to palikšanu eļļā. Tomēr, ja tiek lietota TRABOLD filtrēšanas sistēma, daudzas eļļas piedevas vairs nav nepieciešamas. Tas ir saistīts arī ar to, ka TRABOLD filtrs absorbē ūdeni un tādejādi pozitīvi iejaucas eļļas ķīmisko izmaiņu procesā.

  Uzdot jautājumu

  Par kompāniju   |   Produkti   |    Ziņas un projekti   |    Partneri   |    Kontakti
  SIA  PROMEX  Latvija
  Titurgas iela 20, Baloži, Ķekavas novads, Latvija, LV-2128
  Tālr.: 67606918, Fakss: 67606919
  http://www.promex.lv
  info@promex.lv
  © 2006 Promex. Visas tiesības ir aizsargātas.
  Impressum
  Top.LV